O Firmie

O nas

Firma Europel została założona w marcu 2004 roku. Od pierwszych dni swojego istnienia rozwijała swoją działalność w dwóch branżach: meblowej w zakresie projektowania oraz produkcji mebli, instalacyjnej w zakresie projektowania oraz wykonawstwa instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz elektronicznych systemów obsługi klienta.

W branży meblowej specjalizujemy się w produkcji oraz montażu wyrobów z laminatów HPL w szczególności szafek dla obiektów sportowych, ścianek systemowych i okładzin ściennych z HPL. Natomiast w branży instalacyjnej specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonawstwie nowatorskich systemów i instalacji. Jesteśmy wiodącym integratorem systemów KNX/EIB oraz multiroomowych na terenie województwa podkarpackiego.

Firmę tworzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, wykonawstwie oraz nadzorze nad prawidłowym przebiegiem realizacji świadczonych usług.

Dlaczego my

Gwarantujemy profesjonalizm działania, terminowość, wysoką jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług. Zapewniamy różnorodność rozwiązań spełniających oczekiwania klientów.

Siłą naszej firmy jest wykwalifikowana, zaangażowana, kreatywna kadra pracownicza stale podnosząca swoje umiejętności zawodowe.